Newsletter

 

Zapraszam cię do korzystania na bieżąco z naszej wiedzy, doświadczeń i inspiracji przy tworzeniu ogrodu uprawianego metodami naturalnymi i przy tworzeniu zdrowych przetworów probiotycznych. Po zapisaniu się na Newsletter będziesz od czasu do czasu dostawać dawkę informacji o tym jak najpełniej korzystać z ogrodowego życia zgodnie z porami roku. Na bieżąco poinformujemy Cię o aktualnie dostępnych produktach, przetworach i naturalnych probiotykach z naszego ogrodu. Będzie też przestrzeń do pomocy w tworzeniu twojego miejsca na Ziemi zgodnie z zasadami permakultury. Prześlemy Ci informacje o naszych aktualnych kursach, artykułach i możliwościach indywidualnej współpracy w formie konsultacji.

Z pierwszym Newsletterem dostaniesz dwa darmowe eBooki:

Grządka permakulturowa – jak zacząć

Octy domowe – stosowanie

Jeżeli chcesz zmieniać siebie i swój ogród zgodnie z zasadami permakultury, materiały przekazywane przez nas w Newsletterze pomogą ci przeprowadzić twoją przemianę tak, aby odbywała się z lekkością, w zgodzie z twoimi wartościami i planami.

Jeżeli na razie nie masz przestrzeni lub czasu na realną przyziemną zmianę, zapraszam cię na teksty o życiu zgodnym z zasadami permakultury i o możliwościach samodzielnego tworzenia produktów Ziemi niezależnie od tego gdzie mieszkasz.

Będą też informacje o sprzedawanych przez nas produktach. Tworzymy je na bieżąco, z szacunkiem należnym naturalnym surowcom z których powstają i w ograniczonej ilości, a więc będą dostępne tylko od czasu do czasu.