Nasza oferta współpracy przy tworzeniu i pielęgnacji twojego ogrodu, balkonu, miejsca na Ziemi

Oferujemy pomoc przy tworzeniu twojego wymarzonego ogrodu, tarasu lub balkonu niezależnie, czy zależy ci na drobnych korektach i bieżącej pielęgnacji, czy chcesz dokonać całościowej przemiany.

Ważne jest dla nas, aby twoja przestrzeń zmieniała się zgodnie z twoimi wartościami, poczuciem piękna i możliwościami technicznymi. A my postaramy się, aby dodatkiem do takiego miejsca były zdrowe rośliny, piękne kolory i bioróżnorodność, czyli dobra współpraca i wymiana korzyści pomiędzy roślinami, zwierzętami i organizmami glebowymi.

Postaramy się, aby twoja przestrzeń była wytchnieniem da ciebie, zaczarownym ogrodem, a jednocześnie cichym, produktywnym kombinatem, w którym przyroda daje bogaty plon.

Chcemy odkryć dla ciebie pracę z Ziemią, którą możesz wykonywać z lekkością i przyjemnością wprowadzając do ogrodu i domu elementy permakultury, dbałości o środowisko, o oszczędność wody, o wykorzystanie surowców wtórnych.

Więcej informacji o naszym podejściu do prac ogrodowych znajdziesz na naszej stronie FB Kompostella (projektowanie i prowadzenie naturalnej uprawy) i FB Bramley Ogrodnik (realizacja prac ogrodniczych).

Konsultacje projektowe i ogrodowe

Zapraszamy do współpracy projektowej. W jej wyniku może powstać, ugruntować się lub zmienić koncepcja przemiany twojego miejsca na Ziemi lub też strategia wprowadzania przemian. Powstanie twój autorski projekt przy naszym wsparciu:

 • konsultacje online / telefoniczne, w formie dwóch 1-godzinnych rozmów z podsumowaniem w formie 1-2 stronnicowego dokumentu. To nie będzie gotowy projekt, ale takie ukierunkowujące rozmowy mogą być bardzo przydatne w fazie tworzenia lub przemiany domu, balkonu, ogrodu lub siedliska zgodnie z zasadami permakultury.
  Koszt spotkania online to 2 x 250 zł.
 • konsultacje na miejscu u Ciebie mające na celu wsparcie tworzonego przez ciebie projektu (dwa 1-godzinne spotkania) np. w trakcie tworzenia nowego ogrodu, tarasu lub innej przyrodniczej przestrzeni.
  Koszt spotkania u Ciebie to 2 x 350 zł. Koszty dojazdu do uzgodnienia.

 • [ze względu na zaangażowanie w rozwój naszego gospodarstwa i firmy nie oferujemy w tym roku całościowej pomocy przy projektowaniu ogrodów i siedlisk permakulturowych.]

Usługi ogrodnicze, kursy i warsztaty

Napisz do nas. Dobierzemy najlepszy wariant naszych usług do twoich indywidualnych potrzeb. Bo każde miejsce na Ziemi, które tworzymy jest wyjątkowe. I plan na to miejsce powinien być zgodny z naszymi marzeniami, planami i możliwościami.

 • konsultacje projektowe i ogrodowe prowadzone online lub osobiście u Ciebie. Zadzwoń lub napisz do mnie, uzgodnimy szczegóły.
 • usługi ogrodnicze – od koszenia, przez profesjonalne przycinanie drzew i krzewów po całościową pielęgnację ogrodu i małej architektury ogrodowej.
 • kurs online rozpoczynania własnej uprawy permakulturowej na przykładzie jednej grządki, z nauką zasad permakukltury w praktyce. Zestaw filmów instruktażowych, spisanej wiedzy, zadań do wykonania i kart pracy. Wszystko w formie 10 lekcji przesyłanych regularnie dwa razy w tygodniu mailem bezpośrednio d oCiebie. Tworzenie rzeczywistej uprawy, wzbogacanie istniejącego ogrodu, tarasu, a nawet balkonu.
 • wykłady i warsztaty twórcze dotyczące permakultury i ogrodnictwa w realu – spotkania w naszym gospodarstwie lub w innej przyjaznej przestrzeni.

Certyfikat ukończenia kursu projektowania permakulturowego PDC:

BLOG ekoKOMPOSTELLA

Artykuły o nauce permakultury, projektowaniu i prowadzeniu naturalnej uprawy

14 + 12 =

Administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest Kompostella Małgorzata Witczak. Zasady przetwarzania danych oraz Twoje uprawnienia z tym związane opisane są w Polityce prywatności. Kontaktując się z nami zgadzasz się na Regulamin i Politykę Prywatności.