Przyprawy

Przyprawy Mój Leniwy Ogród to tworzone ręcznie dodatki do potraw, sosy, dressingi, mieszanki ziół z naszego ogrodu. Bazą sa najczęściej nasze warzywa i owoce, a inspiracją przyprawy, które po prostu lubimy. A bywają też znalezione przypadkiem (nie ma przypadków?) przepisy, które brzmią tak smacznie, że nie możemy ich nie wypróbować. Zamów i wypróbuj. Bogactwo smaku potraw zapewnione.

Przyprawy

 

Sosy, dressingi, musztardy a nawet zwykłe suszone zioła to niezastąpiony dodatek, który może nadać potrawom ten jedyny niezapomniany smak.

Dlatego polecamy jako dodatek do dań głównych, grilla, marynat, sałatek i naprawdę wielu pysznych potraw nasze przyprawy. Polecam na przykład musztardę robioną z gorczycy, pulpy jabłkowej i naszego własnego octu jabłkowego (a nawet octu śliwkowego). Z niewiadomych przyczyn smakuje znacznie lepiej niż taka po prostu sklepowa musztarda. Żeby nie powiedzieć, że uzależnia.

Z owoców sezonowych tworzymy sosy na słodko i ostro. Niezastąpioną bazą do takich sosów są śliwki, żurawina, czy też rabarbar. Lubimy poszukiwać wyjątkowości w smaku. A ciągle poszukujemy nowych przepisów przyprawowych.

Sos słodko-kwaśny z rabarbaru

Wpadnij na poszukiwanie swoich ulubionych dodatków do potraw. Wszystkie nasze przyprawy są wegańskie, tworzone ręcznie w krótkich seriach. Wybierz dla siebie coś tradycyjnego lub też egzotycznego, przywołującego z pamięci podróże lub ulubione wspomnienia kulinarne.

Kompostella

O nas:
Domowa produkcja przetworów z własnego ogrodu
Rolniczy Handel Detaliczny
Usługi ogrodnicze świadczone lokalnie

Punkty detaliczne i sklep online

Sprawdź co u nas słychać:

Obsługa klienta:

Kompostella Małgorzata Witczak
Godziny otwarcia: pn-pt 10:00 – 16:00
E-mail: malgorzata@kompostella.pl
Telefon: +48 604754411

Formularz kontaktowy

Blog ekoKompostella