Usługi ogrodnicze

12 + 3 =

Nasza oferta – ogród, projekt, nauka

Oferujemy pomoc przy tworzeniu twojego ogrodu, tarasu lub balkonu niezależnie, czy zależy ci na drobnych korektach i bieżącej pielęgnacji, czy chcesz dokonać całościowej przemiany. Dajemy możliwość nauki projektowania permakulturowego w formie autorskiego kursu on-line.

Ważne jest dla nas, aby twoja przestrzeń zmieniała się zgodnie z twoimi wartościami, poczuciem piękna i możliwościami technicznymi. A my postaramy się, aby dodatkiem do takiego miejsca były zdrowe rośliny, piękne kolory i bioróżnorodność, czyli dobra współpraca i wymiana korzyści pomiędzy roślinami, zwierzętami i organizmami glebowymi. Dysponujemy profesjonalnym sprzętem ogrodniczym, lokalnie oferujemy stałą współpracę przy bieżącym utrzymaniu ogrodu.

Staramy się, aby tam gdzie to możliwe założenia projektu ogrodu były zgodne z zasadami uprawy permakulturowej, czyli z dbałością o środowisko, o oszczędność wody, o produktywność roślin, o naturalne nawożenie tam, gdzie to możliwe.

Więcej informacji o naszych lokalnych realizacjach ogrodowych na FB Bramley Ogrodnik

Konsultacje projektowe i ogrodowe

Zapraszamy do współpracy projektowej. W jej wyniku może powstać, ugruntować się lub zmienić koncepcja przemiany twojego miejsca na Ziemi lub też strategia wprowadzania przemian. Powstanie twój autorski projekt przy naszym wsparciu:

 • konsultacje online / telefoniczne, w formie dwóch 1-godzinnych rozmów z podsumowaniem w formie 1-2 stronnicowego dokumentu. To nie będzie gotowy projekt, ale takie ukierunkowujące rozmowy mogą być bardzo przydatne w fazie tworzenia lub przemiany domu, balkonu, ogrodu lub siedliska zgodnie z zasadami permakultury.
  Koszt spotkania online to 2 x 250 zł.
 • konsultacje na miejscu u Ciebie mające na celu wsparcie tworzonego przez ciebie projektu (dwa 1-godzinne spotkania) np. w trakcie tworzenia nowego ogrodu, tarasu lub innej przyrodniczej przestrzeni.
  Koszt spotkania u Ciebie to 2 x 350 zł. Koszty dojazdu do uzgodnienia.

 • [ze względu na zaangażowanie w rozwój naszego gospodarstwa i firmy nie oferujemy w tym roku całościowej pomocy przy projektowaniu ogrodów i siedlisk permakulturowych.]

Usługi ogrodnicze, kursy i warsztaty

Napisz do nas. Dobierzemy najlepszy wariant naszych usług do twoich indywidualnych potrzeb. Bo każde miejsce na Ziemi, które tworzymy jest wyjątkowe. I plan na to miejsce powinien być zgodny z naszymi marzeniami, planami i możliwościami.

 • konsultacje projektowe i ogrodowe prowadzone online lub osobiście u Ciebie. Zadzwoń lub napisz do mnie, uzgodnimy szczegóły.
 • usługi ogrodnicze – od koszenia, przez profesjonalne przycinanie drzew i krzewów po całościową pielęgnację ogrodu i małej architektury ogrodowej.
 • kurs online rozpoczynania własnej uprawy permakulturowej na przykładzie jednej grządki, z nauką zasad permakukltury w praktyce. Zestaw filmów instruktażowych, spisanej wiedzy, zadań do wykonania i kart pracy. Wszystko w formie 10 lekcji przesyłanych regularnie dwa razy w tygodniu mailem bezpośrednio d oCiebie. Tworzenie rzeczywistej uprawy, wzbogacanie istniejącego ogrodu, tarasu, a nawet balkonu.
 • wykłady i warsztaty twórcze dotyczące permakultury i ogrodnictwa w realu – spotkania w naszym gospodarstwie lub w innej przyjaznej przestrzeni.

Certyfikat ukończenia kursu projektowania permakulturowego PDC:

BLOG ekoKOMPOSTELLA

Artykuły o nauce permakultury, projektowaniu i prowadzeniu naturalnej uprawy

Kompostella

O nas:
Domowa produkcja przetworów z własnego ogrodu
Rolniczy Handel Detaliczny
Usługi ogrodnicze świadczone lokalnie

Punkty detaliczne i sklep online

Sprawdź co u nas słychać:

Obsługa klienta:

Kompostella Małgorzata Witczak
Godziny otwarcia: pn-pt 10:00 – 16:00
E-mail: malgorzata@kompostella.pl
Telefon: +48 604754411

Formularz kontaktowy

Blog ekoKompostella