Twój wewnętrzny krajobraz

Luksus życia w harmonii z przyrodą

Bezpłatny webinar
Termin: 5 stycznia 2023, godz. 19:00

Zapisz się na webinar już dziś:

11 + 4 =

Administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest Kompostella Małgorzata Witczak. Zasady przetwarzania danych oraz Twoje uprawnienia z tym związane opisane są w Polityce prywatnościKontaktując się z nami zgadzasz się na Regulamin i Politykę Prywatności.

A gdyby tak zacząć tworzyć siebie, swój emocjonalny krajobraz, swoją domową przestrzeń, swój biznesowy i społeczny świat tak jak tworzymy ogród? Zaczynając od obserwacji tego, co naprawdę czujemy, dbając o odpowiednie granice, wypełniając ogród wyobraźni swoją wyjątkowością i miłością?

Może z takiego miejsca mocy, tworzonego zgodnie z twoimi ideałami i poczuciem piękna będzie nam łatwiej wyjść do świata – z odwagą i delikatnością?

 

 Zapraszam Cię do posłuchania czym jest permakultura emocjonalna, czyli zastosowanie zasad, według których działa przyroda do tworzenia twojego wewnętrznego krajobrazu. Dzięki potraktowaniu siebie jako części przyrody, możesz nauczyć się otwartości na własne uczucia w ramach bezpiecznych granic. Możesz nauczyć się dbać o siebie jak o swój wymarzony ogród stopniowo odmieniając jego niewykorzystane, niechciane zakątki do tworzenia nowej obfitości. Do tworzenia swojej przestrzeni po nowemu.

Pokażę Ci jak korzystać z trzech etapów tworzenia na nowo wewnętrznego krajobrazu:

Obserwacja i medytacja na podstawie pytań o zasady permakultury emocjonalnej działające w twoim życiu.

Kreacja, czyli odnajdywanie nowej drogi, możliwa do wprowadzenia zmiana w ogrodzie wyobraźni.

Testowanie Nowego Ja, czyli korzystanie z otaczających Cię kolejnych stref bezpieczeństwa do wprowadzania w życie swojej kreacji. Rozgoszczenie się w swoim miejscu mocy.

Bo permakultura, działanie zgodne z naturą, o którym opowiadam, to nie tylko techniki ogrodowe.
To też przywracanie obfitości i bezpieczeństwa w naszym bezpośrednim otoczeniu. Aby uzdrowić siebie, i uzdrowić nasz świat.

Prawdziwe życie to wychodzenie ze strefy komfortu? Tak! Ale, żeby wyjść ze strefy komfortu warto o nią najpierw zadbać. Aby miała silne korzenie, bujne liście, aby pięknie rozkwitała. Strefę komfortu zdecydowanie warto najpierw mieć. A więc: chcesz zmienić swój świat?

Rozgość się w swoim ogrodzie wyobraźni

Małgorzata

 

Pochodzi z Krakowa, a od kilku lat jej miejsce na ziemi, to Kompostella, półhektarowe gospodarstwo w województwie świętokrzyskim, które tworzy wspólnie z partnerem Maćkiem. Projektuje stopniowo produktywny ogród leśny. Selekcjonuje najlepsze lokalne warzywa i owoce w celu wyczarowania jak najlepszej zdrowej żywności we własnej kuchni. Nadmiarem dzieli się sprzedając autorskie przetwory i przyprawy lokalnie i przez sklep internetowy. A wiedzą dzieli się opowiadając o życiu i uprawie ziemi zgodnie z zasadami permakultury na stronie FB Kompostella i na blogu ekoKompostella.

Fascynuje ją powstawanie żywności od momentu tworzenia wartościowej gleby, poprzez naturalną uprawę, aż do zachowywania smaków i wartości odżywczych w słojach i butlach. Bo wszystko to można osiągać lokalnie, dla zdrowia społeczności i bezpieczeństwa żywnościowego nas wszystkich.

Małgorzata: "Z koncepcją permakultury zapoznałam się dzięki warsztatom i wykładom Bena Lazara www.permakultura.edu.pl. Ukończyłam dwuletni kurs certyfikacyjny projektowania permakulturowego organizowany przez Permaculture Women's Guild www.permaculturewomen.com.
Moi ulubieni mentorzy w zakresie domowej fermentacji i tworzenia octów domowych: Octy Lileusza, Sandor Ellix Katz, Pascal Baudar"

 

Zapisz się na darmowy webinar:

11 + 7 =

Administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest Kompostella Małgorzata Witczak. Zasady przetwarzania danych oraz Twoje uprawnienia z tym związane opisane są w Polityce prywatnościKontaktując się z nami zgadzasz się na Regulamin i Politykę Prywatności.